Nok er nok
- Det er ikke nok penger til å drive kommunale barnehager i Kristiansand. Barnehagene ser seg nødt til å ta inn flere barn for å dekke behovet. Når det er sykdom hos ansatte blir vikar
Les mer »- Det er ikke nok penger til å drive kommunale barnehager i Kristiansand. Barnehagene ser seg nødt til å ta inn flere barn for å dekke behovet. Når det er sykdom hos ansatte blir vikar
Les mer »Forfengeligheten forklarer manglende sykkelhjelmbruk. -Det er bedre å se dum ut enn å bli dum, sier distrikstsleder i Trygg Trafikk , Ole Rath.
Les mer »- Første gang jeg reiste til Moldova ble jeg positiv overrasket over hvor mye dette landet hadde å by på. Det er definitivt mye annerledes å oppleve der, forteller en entusiastisk Morten Haugen fra Oslo.
For