Klargjør siden...
Sørnett

Hendelseslogg Kristiansand 3. til 4. februar

Dame spyttet og sparket på politmann.

Publisert:

Onsdag 4. februar

13.43: En dame spyttet og sparket på tjenestemann på politivakta i Kristiansand. Satt i arrest for forulempelse av politimann.

13.43: Trafikkuhell på E-39 i Vesterveien, retning vest ved Statoil. En bil hadde kollidert i midtrabatten, og politi, ambulanse og bilberging kom til stedet. Bilfører ble kjørt legevakt for kontroll. Det var kommet skader på autovernet som skiller kjøre retningene. Vegtrafikksentralen ble varslet.

09.08: Skadeverk mot parkometere i Todenskjoldsgate.

01.45: Brann i traktor ved Sørlandsparken. Brannen startet i forbindelse med lading. Brannvesenet fikk kontroll, men traktoren var helt utbrent og sak ble opprettet.

 

Tirsdag 3. februar

22.45: Mann (46) kontrollert av patrulje i Marviksveien. Ble anmeldt for bæring av ulovlig batangakniv.

22.25: VTS meldte om strømstans på E18 strekningen Grimstad - Kristiansand. Strøm og kommunikasjon var tilbake 01.25. (Se egen sak)

21.27: Melding om tagging i Kongsgård Allé. Politiet rykket ut.

06.09: Kristiansand. Melding om person som har oppført seg truende på sykehuset. Mann, 40år, blitt pågrepet, arrestert og anmeldt.

04.30: Politiet pågrep en mann i Vågsbygd. Mannen var etterlyst. Mistenkt for tyveri av motorvogn.

01.41: Kristiansand. Bil kontrollert ved Møllevannsveien. Fører har ikke gyldig førerkort. Ble anmeldt.