Tips oss:
Tips
38 14 51 30
Kontakt
Foto: Arkivfoto
Her er noe av det du kan velge å bruke helgen til.
Anna Rydland Nærum
Publisert: 15.10.2010 kl 13:44
Fredag 15. oktober
Fredag byr på noe for enhver smak. Ønsker du en litt annerledes festkveld kan du ta turen til Mølla på Grim for bygdedisko.
Rikskonsertene turnerer for tiden landet rundt og i kveld er det Mølla på Grim som står for tur. Her bys det opp til dans med heftige electronikarytmer.
DiskJokke Band, Svarte Greiner og lokale djer står for å skape god stemning på Mølla fra klokken 20.00.
Er du opptatt av mote kan dette være noe for deg. Fashion awards 2010 kårer årets motebutikk i Kristiansand. Programmet starter klokken 19.00 og avsluttes med afterparty klokken 22.00.
Destilleriet Glengoyne gjester bakgården. Her blir det holdt foredrag ogwiskeysmaking. Det er begrenset antall plasser. Ta kontakt med Bakgården for påmelding.
Lørdag 16. oktober
Kjenner du fortsatt at det rykker i rockefoten, kan byen by på The E-Street Shuffle – Hyllestkonsert til Bruce Springsteen på Kick Scene, bandet Post spiller på Charlies og sørlandsbandet Faanefjell holder konsert på Hjørnet.
Frister det med et litt roligere kulturliv på lørdag kan du gå på Forestillingen “I Kirsten Flagstads fotspor” på Opera sør eller ta med barna på Lørdagsteater for barn "Emilie og den umulige mamman” på Agder Teater.